+48 665 646 995 kontakt@terapeutapsycholog.pl ul. Szujskiego 5, 33-300 Nowy Sącz

Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, w trakcie certyfikacji.  Łączenie obu specjalności daje mi więcej możliwości pomagania.

 

Nazywam się Maria Langer-Fyda. Zaraz po studiach postanowiłam zdobyć jak najwięcej praktycznych umiejętności w pomaganiu innym stąd decyzja by pracować w instytucji każdego szczebla. Pracowałam  w Sądeckim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzin w Gorlicach, Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu (zajmowałam się terapią dzieci i dorosłych) aktualnie jestem zatrudniona w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej Dział Małopolski Ośrodek Adopcyjny. Współpracuję z ośrodkami pomocy społecznej przeciwdziałając przemocy, prowadzę grupę Rozwiń Rodzicielskie Skrzydła, oraz liczne szkolenia dla młodzieży oraz dorosłych

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, współpracuję z Sekcją Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Pasjonuje mnie człowiek a zwłaszcza świat wewnętrznych przeżyć, który pomagam zrozumieć osobom podczas konsultacji, terapii i szkoleń.  W pracy ze mną znajdziesz wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie. A także ważność i szacunek dla tego kim jesteś i do czego dążysz. 

 

Kim jestem tak od środka? Osobą, która kiedyś też była dzieckiem, młodzieżą i dotarła do etapu dorosłości zachowując entuzjazm najmłodszych, kreatywność nastolatka i odpowiedzialność dorosłego. 

 

 

 

Masz do mnie pytania??
Zapraszamy do kontaktu!


Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

Gabinet psychologiczny
Maria Langer-Fyda

ul. Szujskiego 5,
33-300 Nowy Sącz
kontakt@terapeutapsycholog.pl +48 665 646 995

Poniedziałek 16:00 - 20:00

Wtorek 16:00 - 20:00

Środa 16:00 - 20:00

Czwartek Nieczynne

Piątek Nieczynne

Sobota 09:00 - 14:00

Niedziela Nieczynne

*Godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Top